Екібастұз.қ, Сәтбаев Бульвары, 6-үй

8 (7187) 75-60-51,
8 (7187) 75-60-74

Павлодар облысы әкімдегі Павлодар облысы білім беру басқармасының "Екібастұз қаласының өмірлік қиын жағдайғы балаларды қолдау орталығы" КММ

Біздің жетістігіміз

2015-2016 жылғы тәрбиеленушілердің жетістігі

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://umit-ekb.kz/kz/bizdi-zhetistigimiz#sigProGalleria58260460d1
joomlamodniyportal.ru

Сайыс , іс –шаралар атауы

Қатысушының аты –жөні

 

Іс-шара деңгейі

Нәтиже

Денсаулық күні шеңберіндегі дәстүрлі футболдан турнир

Жастар үйі командасы

қалалық

1 орын

Денсаулық күні шеңберіндегі дәстүрлі футболдан турнир

Балалар үйі командасы

қалалық

2 орын

МКҚК ЭҚТК студенттері арасындағы мәнерлеп оқу сайысы «Тіл –халық жаны»

Ефимова Кристина

Қалалық

Номинация

«Беріліп оқу »

Үстел теннисі бойынша сайыс

Ефимова Кристина

колледж оқушыларының арасындағы сайыс

1 орын

Қазақ хандығының 550 жылдығына арналған жарыс

Арыстанбеков Кайрат

Бокс бойынша біріншіліктің ашылуы

1 орын

ҚР Тәуелсіздігі күніне арналған жарыс

Москвитин Руслан

Еркін күрес біріншілігінің ашылуы

3 орын

ҚР Тәуелсіздік күніне арналған мектеп оқушылары арасындағы «Снайпер» ойыны

балалар үйінің командасы

Қала мектептері арасында

2 орын

8 наурызға арналған спорттық жарыстар

Балалар үйі командасы

Восточный разрезі қыздарының арасында «Көңілді старт»

Белсенділігі үшін Мадақтама

«Қысқы фантазия» жас суретшілер сайысы

Попова Анастасия

X аумақтық сайыс

2 орын

«Қысқы фантазия» жас суретшілер сайысы

Горбатюк Сергей

X аумақтық сайыс

3 орын

Қазақ тілі бойынша пән олимпиадасы

Вирт Татьяна

Республикалық пән олимпиадасының қалалық этапы

2 орын

VIII қалалық Жарқын болашақ сайысы

Вирт Татьяна

Әнші бұлбұлдар

3 орын

Үлкен ел -үлкен отбасы

Балалар үйі командасы

Үгіт бригада бойынша облыстық сайыс

1 орын

Үлкен ел -үлкен отбасы

Балалар үйі командасы

ҚР Тәуелсіздігінің 25 жылдығына арналған облыстық үгіт бригадалар сайыс

Диплом Номинация «Үздік режиссёрлік жұмыс»

Үлкен ел -үлкен отбасы

Арыстанбеков Кайрат

ҚР Тәуелсіздігінің 25 жылдығына арналған облыстық үгіт бригадалар сайыс

«Ең жарқын қатысушы» диплом

«Дәстүр және дін» тақырыбында сурет сайысы 04-13 сәуір 2016

Богдан Индира

Қалалық ЖИДО ұйымдастырған сайыс

1 деңгейлі диплом

«Дәстүр және дін» тақырыбында сурет сайысы 04-13 сәуір 2016

 

Голубов Александр

 

Қалалық ЖИДО ұйымдастырған сайыс

2 деңгейлі диплом

Қалалық төменгі сыныптар арасындағы сайыс

Умитяне командасы

Қалалық

1 орын

ҚР Тәуелсіздігінің 25 жылдығына арналған 12 кіші олимпиада ойындары Волейбол

Балалар үйі командасы

Облыстық

Диплом

III орын

ҚР Тәуелсіздігінің 25 жылдығына арналған 12 кіші олимпиада ойындары Баскетбол

Балалар үйі командасы

Облыстық

Диплом

II орын

ҚР Тәуелсіздігінің 25 жылдығына арналған 12 кіші олимпиада ойындары жасөспірімдер арасындағы үстел теннисі

Арыстанбеков Кайрат

Облыстық

Диплом

III орын

ҚР Тәуелсіздігінің 25 жылдығына арналған 12 кіші олимпиада ойындары ұлдар арасындағы үстел теннисі

Краев Игорь

Облыстық

Диплом

III орын

ҚР Тәуелсіздігінің 25 жылдығына арналған 12 кіші олимпиада ойындары ұлдар арасындағы үстел теннисі

Балалар үйі командасы

Облыстық

Диплом

III орын

ҚР Тәуелсіздігінің 25 жылдығына арналған 12 кіші олимпиада ойындары қыздыр арасындағы үстел теннисі

Балалар үйі командасы

Облыстық

Диплом

II орын

ҚР Тәуелсіздігінің 25 жылдығына арналған 12 кіші олимпиада ойындары қыздыр арасындағы үстел теннисі

Чубич Камила

Облыстық

Диплом

II орын

ҚР Тәуелсіздігінің 25 жылдығына арналған 12 кіші олимпиада ойындары қыздыр арасындағы үстел теннисі

Краева Алёна

Облыстық

Диплом

II орын

«Алтын туфелька-2016» спорттық би сайысының біріншілігі

«Юниоры-1» категориясы бойынша

 

Краева Алёна

Краев Игорь

Қалалық

Диплом

I орын ,

Алтын медаль

«Алтын туфелька-2016» спорттық би сайысының біріншілігі

«Юниоры-1» категориясы бойынша

Чубич Камила

Голубов Саша

Қалалық

Диплом

I орын, алтын медаль

«Алтын туфелька-2016» спорттық би сайысының біріншілігі

«Ювеналы2»категориясы бойынша

Мурзинова Тамара

Қалалық

Диплом

II орын , күміс медаль

Балалар шығармашылығы жобасы «Бейбітшілік кітабын жазамыз»

Балалар ұжымы

Халық аралық

Диплом- алғыс хат

Алысқа лақтыру бойынша жеке зачёт

Стёпочкин Виталя

Облыстық

грамота

«Тіл-халық жанын танудын кілті»

Шейва Светлана

Қалалық

Диплом 2 орын

Отаныма 25 мейірімді іс

Анананько Евгений

Республикалық

Сертификат